KAYIT    İLETİŞİM
 LÜKS

  • DİZEL
  • OTOMATİK
  • 6500
  • 3000
  • TİCARİ SINIF MİNİVAN
Aile Aracı

Hayattan daha fazlasını bekleyenler, yaşamına konfor ve işlevsellik katmak isteyenler Trabzon'da kiralık Peugeot Rifter araçlarımızı tercih ediyor. Hem ticari yaşamda hem de gündelik hayatta, güvenli ve konforlu bir ulaşım seçeneği olan kiralık Rifter, üstün performans sunan yeni nesil motoruyla da büyük beğeni topluyor. Meraklı bakışları üzerine çeken göz alıcı tasarımı, kuralları değiştiren güçlü ve çevik karakteri yanı sıra BAVULTUR en avantajlı rent a car fiyatlarıyla sunulan Trabzon Peugeot Rifter kiralama seçeneklerimizi daha yakından tanımaya ne dersiniz? 

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#34
LOKASYON:
Trabzon ( çıkışlı)
BULUŞMA:
TRABZON OFİS
BİTİŞ:
TRABZON OFİS
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
0850 304 1967
PELİTLİ MAH ÇİĞDEM 1 NOLU SK
    ORTAHİSAR/TRABZON
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.