KAYIT    İLETİŞİM
 LÜKS

  • DİZEL
  • OTOMATİK
  • 6000
  • 2023
  • Konfor Sınıfı SUV

Trabzon'da kiralık Peugeot 3008 araçlarımızla, çıkacağınız yolculuğa boyut atlatan bir sürüş deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Şehir içinde pratik, zorlu yol şartlarında işlevsel bir SUV arıyorsanız Peugeot 3008 size daha fazlasını sunmaya hazır. Yenilikçi ve geleceğin peşinde koşan teknolojisi, ilham veren şık tasarımı yanı sıra sınırsız macera ve özgürlük sunan sürüş deneyimiyle Trabzon Peugeot 3008 SUV kiralama seçeneklerimize şimdi daha yakından göz atın!

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#27
LOKASYON:
Trabzon ( çıkışlı)
BULUŞMA:
TRABZON OFİS
BİTİŞ:
TRABZON OFİS
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
0850 304 1967
PELİTLİ MAH ÇİĞDEM 1 NOLU SK
    ORTAHİSAR/TRABZON
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.