KAYIT    İLETİŞİM
 İYİ SEÇİM!

  • DİZEL
  • MANUEL
  • 6000
  • 2023
  • TİCARİ SINIF MİNİVAN

Trabzon'da Fiat Doblo kiralık araçlar, geniş yolcu taşıma alanı ve büyük bagaj hacmiyle hem ailenizle konforlu bir yolculuk sunuyor hem de işinizde en büyük yardımcınız oluyor. Karizmatik İtalyan tasarımı, sınıfının üstün teknolojileri ve sağlam kasasıyla kiralık Doblo arabalar, her yaştan kullanıcı tarafından çok beğeniliyor. Bütçesinden tasarruf etmek isteyenlere düşük yakıt tüketim avantajı ve en cazip ticari araç kiralama fiyatlarıyla gelen Trabzon'da kiralık Fiat Doblo araçlar, BAVULTUR filosunda sizi bekliyor!

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#33
LOKASYON:
Trabzon ( çıkışlı)
BULUŞMA:
TRABZON OFİS
BİTİŞ:
TRABZON OFİS
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
0850 304 1967
PELİTLİ MAH ÇİĞDEM 1 NOLU SK
    ORTAHİSAR/TRABZON
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.